سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
اعزام سه مصدوم تصادفی با بالگرد اورژانس 115 به شیراز
رئیس بیمارستان امام حسین (ع) سپیدان از اعزام سه مصدوم تصادفی به دلیل شدت جراحات و نیاز به خدمات تخصصی و فوق تخصصی با بالگرد اورژانس 115 به شیراز خبر داد.
رئیس بیمارستان امام حسین (ع) سپیدان از اعزام سه مصدوم تصادفی به دلیل شدت جراحات و نیاز به خدمات تخصصی و فوق تخصصی با بالگرد اورژانس 115 به شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، دکتر "عباس علیپور" با اشاره به حادثه تصادف دو دستگاه خودرو و مصدوم شدن هفت نفر از سرنشینان افزود: سه نفر از مصدومان با صدمات ضربه مغزی، شکستگی پا و ضربه شدید به ناحیه شکم، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه شامل حضور متخصص جراحی بر بالین بیماران، انجام سی تی اسکن و دریافت دارو، به دلیل شدت جراحات و نیاز به خدمات تخصصی و فوق تخصصی، با کمک اورژانس هوایی 115، به بیمارستان رجایی شیراز اعزام شدند.
 
علیپور ادامه داد: در این حادثه دو مصدوم دیگر به دلیل شکستگی دست و قفسه سینه و یک مادر باردار نیز به دلیل شکستگی دست به وسیله آمبولانس بیمارستان امام حسین(ع) به شیراز اعزام شدند.
"مهدی فرجی" مسئول اورژانس 115 سپیدان گفت: طی حادثه برخورد دو خودرو 405 و زانتیا در ساعت 7 و 10 دقیقه صبح امروز، 18 خردادماه، در نزدیکی روستای جوزکنگری، هفت نفر مصدوم شدند که با اعزام دو دستگاه آمبولانس به محل و تلاش تکنسین های اورژانس 115 شهرستان، پس از دریافت اقدامات پیش بیمارستانی به سرعت به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شدند.
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/18
تعداد بازدید:
62
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal