سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
اقدامات خیرین سلامت سپیدان، قابلیت الگوگیری در سایر شهرستان های استان را دارد
با حضور معاون امور شهرستان های مجمع خیرین تامین سلامت فارس در شهرستان سپیدان، فعالیت شورای خیرین این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور معاون امور شهرستان های مجمع خیرین تامین سلامت فارس در شهرستان سپیدان، فعالیت شورای خیرین این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، دکتر "اسمعیل اسکندری" ضمن قدردانی از فعالیت و عملکرد شورای خیرین تامین سلامت سپیدان گفت: با مدیریت حاکم، اتحاد، همدلی و همکاری درون بخشی و برون بخشی در سپیدان، اقدامات موثری در حوزه خیرین سلامت این شهرستان صورت پذیرفته که قابلیت تسری و الگوگیری در سایر شهرستان های استان را داراست.

 

اسکندری بر تغییر نگرش خیرین از حوزه درمان به سمت حوزه بهداشت تاکید کرد و افزود: هدفمندسازی و اولویت بندی بر اساس نیازسنجی در حوزه سلامت اصل اساسی است و در این بین بهداشت بایستی در رتبه اول این اولویت ها قرار گیرد.

 

وی جهت گیری خیرین به سمت حوزه بهداشت را از وظایف مهم واحد آموزش و ارتقا سلامت برشمرد و اظهار داشت: واحد آموزش سلامت حلقه اتصال خیرین و حوزه بهداشت است و در ارتباط مستقیم با شورای خیرین میتواند نقش موثری در پیشگیری از بیماری های مزمن و تحمیل هزینه به بخش درمان داشته باشد.

 

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین موسوی انور رئیس شورای خیرین شهرستان، با تاکید بر اثرات و برکات انفاق در زندگی افراد گفت: خدمت به خلق بزرگ‌ترین عبادات است و در انجام امور خیر هدف فقط کمک رسانی به مردم است و در هرجائیکه خیرین وارد شوند پیشرفت وجود دارد.

 

رئیس شورای خیرین شهرستان ادامه داد: در سال های گذشته خیرین همواره برای کمک در حوزه سلامت همراه بوده اند اما هدف از تشکیل مجمع خیرین سلامت شهرستان سازمان دهی، هدفمند سازی و اولویت بندی کمک های حوزه سلامت است.

.دراین بازدید که با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضای شورای خیرین انجام شد، معاون امور شهرستان های مجمع خیرین تامین سلامت فارس از مرکز آموزش عالی سلامت باقر العلوم (ع)، بیمارستان امام حسین(ع) و مرکز خیر ساز خدمات جامع سلامت برشنه بازدید کرد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/10
تعداد بازدید:
81
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal