سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
نظارت کارشناسان بهداشت سپیدان بر اجرای پروتکل های بهداشتی در برگزاری امتحانات نهایی
کارشناسان بهداشت شبکه بهداشت و درمان سپیدان با حضور در محل های برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا نظارت کردند.

کارشناسان بهداشت شبکه بهداشت و درمان سپیدان با حضور در محل های برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان بر روند اجرای پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا نظارت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مسوول واحد بهداشت مدارس مرکز بهداشت گفت: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان، تیم نظارت مرکز بهداشت شامل مسوول واحد بهداشت مدارس، کارشناس واحد مبارزه با بیماری های واگیر و کارشناس بهداشت محیط با حضور در سالن های برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم بر اجرای پروتکل های بهداشتی در امتحانات نهایی نظارت کردند.

 

"سمیه طاهری" سلامت دانش آموزان را اولویت اصلی مرکز بهداشت سپیدان در طول دوره امتحانات دانست و افزود: تامین فاصله‌گذاری دو متر و جلوگیری از ازدحام دانش آموزان قبل و بعد از امتحان و هدایت دانش آموزان با فاصله به سمت حوزه از نکات دیگری است که باید رعایت شود.

 

طاهری افزود: تهویه حوزه ها توسط کارشناسان بهداشت محیط جهت اطمینان از جریان هوای مناسب در حوزه های امتحانی بررسی و پوسترها و تابلوهای هشدارهای ویروس کرونا هم در راهرو و محل حوزه نصب شده است.

گفتنی است امتحانات در 26 حوزه مربوط به پایه نهم و سه حوزه مربوط به پایه دوازدهم از 27 اردیبهشت آغاز و تا 24 خرداد ادامه خواهد داشت.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/01
تعداد بازدید:
66
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal