سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان به مناسبت روز روابط عمومی
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، طی پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، طی پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.متن این پیام به شرح زیر است:
 
27 اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، یادآور اهمیت و نقش روز افزون روابط عمومی ها در دنیای ارتباطات است که آن را به قلب تپنده هر سازمان تبدیل نموده است.
امروزه روابط عمومی پل ارتباطی میان افراد جامعه، سازمانها و نهادها می باشد. لذا اهمیت و ضرورت روابط عمومی، هنر مردم داری، معرفی کردن دستگاه و مرکز ثقل اطلاعات و اخبار است .
 
در دنیای پرشتاب امروز، نقش روابط عمومی ها، بیش از همیشه به چشم می آید. روابط عمومی، علاوه بر نقش مهم خود در اطلاع رسانی، با برقراری ارتباط دو سویه با مردم و کارکنان مجموعه، ضمن آگاهی بخشی درخصوص اهداف و رویدادهای سازمان، در افزایش سطح سواد سلامت جامعه نیز موثر هستند که با تلاش مستمر و تلفیق هنر و علوم و دانش ارتباطات در این مسیر گام بر می دارند.
اینجانب 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه خبر و روابط عمومی شهرستان تبریک و تهنیت می‌گویم و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روز افزون دارم.
 
سیاوش کریمی، رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان 
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/27
تعداد بازدید:
74
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal