سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
آغاز واکسیناسیون عمومی در سپیدان با اولویت افراد بالای 80 سال
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از آغاز واکسیناسیون عمومی با اولویت افراد بالای 80 سال در سپیدان از امروز شنبه، یازدهم اردیبهشت ماه خبر داد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از آغاز واکسیناسیون عمومی با اولویت افراد بالای 80 سال در سپیدان از امروز شنبه، یازدهم اردیبهشت ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" با تاکید بر اینکه هیچ نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت نام جهت دریافت واکسن وجود ندارد گفت: مراقبین سلامت طبق اطلاعات افراد در پرونده الکترونیک سلامت، با آنها تماس گرفته و زمان واکسیناسیون را اعلام خواهند کرد.
 
کریمی افزود: جمعیت گروه سنی بالای 80 سال سپیدان یک هزار و سیصد نفر است و از آمادگی لازم جهت واکسیناسیون این افراد در کمترین زمان ممکن برخوردار هستیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان ادامه داد: تا کنون کارکنان بهداشت و درمان، بیماران دیالیزی، بیماران مبتلا به سرطان، تلاسمی و ام اس، پاکبانان، پزشکان خانواده، دندانپزشکان، متخصصین و مراقبین سلامت سطح شهرستان و خانواده شهدا و جانبازان واکسن دریافت کرده اند.
 
کریمی اظهار داشت: گروه های هدف دریافت واکسن، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شده و در هر مرحله از توزیع واکسن، سهمیه هر گروه از طرف دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شهرستان ابلاغ می گردد.
وی همچنین از سپاه پاسداران ناحیه مقاومت سپیدان به دلیل همکاری مستمر، تامین محل واکسیناسیون و تجهیزات مورد نیاز تشکر و قدردانی نمود.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/11
تعداد بازدید:
69
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal