سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تزریق 748 دز واکسن کرونا در سپیدان
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از تزریق 579دز نوبت اول و 169 دز نوبت دوم واکسن در سپیدان خبر داد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از تزریق 579دز نوبت اول و 169 دز نوبت دوم واکسن در سپیدان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" با اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا از نهم اسفند ماه سال گذشته گفت: تا کنون 169 نفر دو نوبت واکسن و 579 نفر یک نوبت واکسن را دریافت نموده اند.
 
کریمی افزود: 453 دز در بخش بهداشت و درمان، 108 دز به بیماران مبتلا به سرطان، 21 دز به بیماران دیالیزی، 8دز به بیماران تلاسمی، 9 دز به بیماران مبتلا به ام اس، 18 دز به پاکبانان، 123دز به پزشکان خانواده، دندانپزشکان، متخصصین و مراقبین سلامت، داروسازان و کارکنان داروخانه های سطح شهرستان و 8 دز به خانواده شهدا و جانبازان تزریق شده است.
 
وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: واکسیناسیون کووید 19 در دو نوبت تزریق می شود که در مرحله دوم اثردهی واکسن تکمیل می شود و همزمان باید محدودیت های کرونایی، پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، شستوی دست ها و عدم حضور در تجمعات همچنان ادامه یابد.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان ادامه داد: گروه های هدف دریافت واکسن، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شده و در هر مرحله از توزیع واکسن، سهمیه هر گروه از طرف دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شهرستان ابلاغ می گردد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/11
تعداد بازدید:
59
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal