سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
چهارمین مرحله تزریق واکسن کرونا در سپیدان
مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت سپیدان، از انجام چهارمین مرحله تزریق واکسن کرونا به گروه های هدف در سپیدان خبر داد.

مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر مرکز بهداشت سپیدان، از انجام چهارمین مرحله تزریق واکسن کرونا به گروه های هدف در سپیدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "سجاد زارعی" با اشاره به واکسناسیون 208 نفر در شهرستان گفت: در چهارمین مرحله از واکسیناسیون، 35دز واکسن به گروه هدف شامل پزشکان خانواده، مراقبین سلامت،پرسنل درمان،پرسنل بهداشت و پرسنل اورژانس تزریق شد.

 

زارعی با تاکید بر اینکه واکسن کرونا برای هر فرد طی دو مرحله و با فاصله زمانی 28 روز تزریق می شود افزود: تا کنون 160 نفر از کادر درمان و بهداشت، 39نفر بیمار دیالیزی، مبتلا به سرطان، تالاسمی و 9 نفر پاکبان واکسن دریافت نموده اند و تا این لحظه علایم نگران کننده از عوارض تزریق واکسن در شهرستان سپیدان مشاهده نشده است.

مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر اضافه کرد: گروه های هدف دریافت واکسن، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص شده و در هر مرحله از توزیع واکسن، سهمیه هر گروه از طرف دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شهرستان ابلاغ می گردد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/22
تعداد بازدید:
113
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal