سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
برگزاری نخستین جلسه شورای خیرین تامین سلامت سپیدان در سال 1400
نخستین جلسه شورای خیرین تامین سلامت سپیدان در سال 1400 با حضور امام جمعه، رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

نخستین جلسه شورای خیرین تامین سلامت سپیدان در سال 1400 با حضور امام جمعه، رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "ناصر محجوب" دبیر شورا ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 99 گفت: در سال گذشته، 6 میلیارد و 246 میلیون تومان توسط خیرین در قالب های عمرانی، تجهیزاتی، حمایتی، واریزهای نقدی و اقلام مرتبط با بیماری کرونا به حوزه سلامت شهرستان اختصاص یافته است.

 

در ادامه حجت الاسلام "موسوی انور" امام جمعه و رئیس شورای خیرین سلامت سپیدان حوزه سلامت را موضوع ویژه و نیازمند نگاه ویژه دانست و گفت: پیشرفت های توسعه ای در بخش بهداشت و درمان به ویژه در حوزه عمران، تجهیزات پزشکی و مبارزه با کرونا ارزشمند و قابل تقدیر است.

 

مهندس "سیاوش کریمی" رئیس شبکه و قائم مقام شورای خیرین تامین سلامت سپیدان، پنج پروژه ساختمان شبکه بهداشت و درمان، اورژانس جاده ای شول، مرکز خدمات جامع سلامت دالین، مرکز شبانه روزی هماشهر و اورژانس کهکران، اولویت های عمرانی حوزه بهداشت و درمان سپیدان در سال 1400 عنوان و خاطر نشان کرد: تعدادی از خیرین جهت مشارکت در برخی از پروژه های ذکر شده اعلام آمادگی کرده اند و در حال حاضر پیگیر عقد تفاهمنامه با این عزیزان هستیم.

در این جلسه از خیر بزرگوار "محمد جواد شفیعی اردکانی" اهدا کننده دستگاه تست نوار عصب و عضله به ارزش 500 میلیون ریال و مشارکت در خریداری دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی با کمک 400 میلیون ریالی، با اهدا لوح سپاس، تقدیر شد.

 
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/01/22
تعداد بازدید:
83
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal