سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
بازدید ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روند اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کرونا در سپیدان
دکتر "علی تهمتن" ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور در شهرستان سپیدان، روند اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کرونا را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

دکتر "علی تهمتن" ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با حضور در شهرستان سپیدان، روند اجرای برنامه ملی واکسیناسیون کرونا را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، دکتر تهمتن هدف از این بازدید را پایش برنامه ملی واکسیناسیون اعلام کرد و گفت: با اجرای هر برنامه و طرحی در سطح کشور، نظارت و پایش راهکار اساسی و اصلی جهت اطمینان از درستی اجرای برنامه مطابق پروتکل ها و دستورالعمل ها و در نهایت رسیدن به هدف نهایی هر طرح است.

 

ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی افزود: در طرح ملی واکسیناسیون کرونا، مراکز بهداشت، مراکز منتخب کرونا ویروس و پایگاه های واکسیناسیون کرونا رصد شده تا به هدف اصلی حوزه بهداشت، یعنی ارتقا سلامت نزدیک شویم.

دکتر تهمتن ورود حوزه بهداشت به اپیدمی کرونا از طریق راه اندازی مراکز منتخب کرونا ویروس، غربالگری جمعیت هر شهرستان و ارائه گسترده آموزش های موثر در خصوص کرونا ویروس را کاهش بار مراجعه به بیمارستان ها بسیار کارآمد عنوان کرد.

 

ناظر ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز پس از حضور در مرکز بهداشت شهرستان، از پایگاه واکسیناسیون کرونا ویروس در بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز منتخب کرونا ویروس بازدید نمود و ضمن ابراز رضایت از وضعیت موجود، از زحمات کادر بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان سپیدان در اجرای برنامه پیشگیری و درمان کرونا ویروس تشکر و قدردانی کرد.

اولین مرحله واکسیناسیون در سپیدان با تزریق چهل دوز واکسن برای کارکنان درمان و مرکز منتخب نمونه گیری کرونا انجام شده است.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/25
تعداد بازدید:
132
نویسنده:
ز.ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal