سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تاکید رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان بر رصد اطرافیان افراد مبتلا به کووید 19
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان بر اهمیت رصد اطرافیان افراد مبتلا به کرونا ویروس با هدف قطع زنجیره ی انتقال این بیماری تاکید کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان بر اهمیت رصد اطرافیان افراد مبتلا به کرونا ویروس با هدف قطع زنجیره ی انتقال این بیماری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" با اشاره به انجام 600 مورد تست سریع ومثبت شدن نتیجه 65 مورد از تست های سریع انجام شده در شهرستان گفت:طبق برنامه ریزی های انجام شده در طرح شهید سلیمانی، در صورت ابتلا فردی به بیماری کووید 19، با مراجعه تیم های مراقبتی به درب منازل این افراد، از اطرافیان بیمار، تست سریع تشخیص کرونا ویروس گرفته می شود.

 

کریمی افزود:اهمیت غربالگری اطرافیان بیمار در شناسایی زودهنگام افراد ناقل و قطع زنجیره ی انتقال بیماری با رعایت شرایط قرنطینه و ایزولاسیون مبتلایان است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان با اشاره به فعالیت مرکز منتخب سرپایی درمان کروناویروس در شهرستان، افزود: شهروندان با مشاهده علائم مشکوک به کروناویروس، لازم است به پزشک خانواده خود مراجعه کنند تا در صورت نیاز بتوانند با انجام تست های تشخیصی در مرکز منتخب کرونا ویروس از ابتلای خود به کووید19 مطلع شوند و این تشخیص سریع، می تواند در قطع زنجیره انتقال این ویروس و همچنین حفظ سلامت دیگر اعضای خانواده موثر باشد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/12
تعداد بازدید:
119
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal