سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تعطیلی دو دکه و یک کافی شاپ در سپیدان
رئیس مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی سه واحد صنفی متخلف شامل دو دکه و یک کافی شاپ به دلیل بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

رئیس مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی سه واحد صنفی متخلف شامل دو دکه و یک کافی شاپ به دلیل بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "رضا امیری" گفت: بازرسان بهداشت محیط شهرستان، طی دو روز گذشته از43 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اما کن عمومی بازدید نموده و دو دکه بین راهی به دلیل عرضه قلیان با دستور دادستان و یک کافی شاپ به دلیل بی توجهی به رعایت موازین بهداشتی کرونا ویروس و تجمع افراد در آن مکان تعطیل شد.

 

امیری تاکید کرد: برای پنج واحد صنفی نیز اخطار صادر شده و در صورت رفع نشدن نقایص و مشکلات بهداشتی، این اصناف نیز تعطیل خواهند شد.

رئیس مرکز بهداشت سپیدان افزود: تمام متصدیان واحدهای صفنی ملزم به رعایت قوانین و مقررات بهداشتی در اماکن تهیه و توزیع مواد خوراکی هستند و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، موضوع را از طریق سامانه تلفنی 190 گزارش دهند تا در اسرع وقت توسط کارشناسان بهداشت محیط پیگیری شود.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/09
تعداد بازدید:
129
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal