سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
جمع آوری بیش از 2 تن مواد تاریخ مصرف گذشته در سپیدان
مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان، از جمع آوری دو هزار و 208 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از سطح عرضه خبر داد.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان، از جمع آوری دو هزار و 208 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از سطح عرضه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "احمد فیروزی" گفت: طی بازدید های انجام شده از سطح عرضه، دو هزار و 160 کیلوگرم آرد غیر قابل مصرف انسانی از واحدهای نانوایی و قنادی در شهرستان جمع آوری و توقیف شد.

 

فیروزی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت هزار و 710 مورد بازدید توسط کارشناسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان صورت گرفته که طی همین مدت بیش از 12 تن مواد خوراکی، آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی از سطح مراکز عرضه جمع آوری شده است.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان تاکید کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مشکل بهداشتی، موادغذایی مشکوک و فاسد در اماکن عمومی، رستوران‌ها، اغذیه فروشی و مراکز تهیه و توزیع غذا با شماره تلفن 190 تماس حاصل نمایند تا بازرسان این شبکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به گزارشات دریافتی رسیدگی کنند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/21
تعداد بازدید:
129
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal