سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
نظارت کارشناسان بهداشت سپیدان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس
کارشناس بهداشت مدارس مرکز بهداشت سپیدان، از نظارت بر روند بازگشایی مدارس شهرستان با هدف بررسی اجرای دستورالعمل بازگشایی مدارس خبر داد.
کارشناس بهداشت مدارس مرکز بهداشت سپیدان، از نظارت بر روند بازگشایی مدارس شهرستان با هدف بررسی اجرای دستورالعمل بازگشایی مدارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "سمیه طاهری" با اشاره به بازگشایی مدارس بنا به تصمیم ستاد کشوری مدیریت و کنترل کرونا ویروس، از اول بهمن ماه گفت: با توجه به وضعیت آبی در شهرستان، در مدارس دارای کمتر از 50 دانش آموزش، تمامی مقاطع تحصیلی، با حضور اختیاری دانش آموزان، آموزش به صورت حضوری ارائه می شود.
 
طاهری ادامه داد: در تمامی مدارس، دانش آموزان مقاطع اول و دوم ابتدایی و با حضور 10 دانش آموز در هر کلاس و هنرستان ها که دارای کارگاه عملی هستند با کمتر از 50نفر حضور در مدرسه و در هر کارگاه کمتراز 15 نفر برگزار می گردد و حضور دانش آموز به صورت اختیاری می باشد.
کارشناس بهداشت مدارس مرکز بهداشت سپیدان افزود: در این بازدید رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی حضور دانش آموزان و معلمان در مدرسه با ماسک، نحوه گندزدایی محیط مدرسه و عدم حضور والدین در مدارس مورد بررسی و چک لیست وضعیت حضور دانش آموزان در مدارس تکمیل شد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/13
تعداد بازدید:
109
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal