سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
در هفته گذشته انجام شد؛ بازدید از 112 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در سپیدان
در راستای حفظ و ارتقای سلامت شهروندان و پیشگیری و کنترل بیماری کووید-19، از یکصد و 12 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی سپیدان در هفته گذشته بازدید شد.

در راستای حفظ و ارتقای سلامت شهروندان و پیشگیری و کنترل بیماری کووید-19، از یکصد و 12 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی سپیدان در هفته گذشته بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سپیدان، مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت، با اشاره به اقدامات این واحد در پیشگیری از شیوع کرونا، گفت: در راستای مقابله با بیماری کووید 19، در طول یک هفته گذشته از یکصد و 12 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی بازدید شده و برای 14 متخلف، اخطار بهداشتی صادر شده است.

 

"احمد فیروزی" افزود: در این بازدید، همچنین بر استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری فیزیکی، گندزدایی سطوح و ابزار و تجهیزات، عدم ارائه خدمات به افراد بدون ماسک تاکید و پوستر های آموزشی نیز به این مراکز داده شد.

فیروزی ادامه داد: در این مدت به یکصد و 26 نفر از متصدیان و کارگران مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی آموزش های لازم در خصوص رعایت نکات بهداشتی ویژه محل کسب ارائه شده است.

 
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی، یاد آور شد: مردم می‌توانند هرگونه تخلف بهداشتی را با شماره تلفن 190 در میان بگذارند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/13
تعداد بازدید:
116
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal