سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
شبکه بهداشت و درمان سپیدان
افزایش روند مراجعه به مرکز منتخب کرونا ویروس و بیمارستان امام حسین(ع)
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از افزایش روند مراجعه به مرکز منتخب کرونا ویروس، بیمارستان امام حسین(ع) و بستری 6 نفر فرد مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان سپیدان خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از افزایش روند مراجعه به مرکز منتخب کرونا ویروس، بیمارستان امام حسین(ع) و بستری 6 نفر فرد مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین(ع) سپیدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" با هشدار آغاز موج چهارم کرونا در سپیدان گفت: متاسفانه روند مراجعه به مرکز منتخب کرونا ویروس و بیمارستان امام حسین(ع) طی چندین روز اخیر افزایش یافته و تعداد موارد بستری مبتلایان به کرونا ویروس در بخش مراقبت های ویژه به 6 نفر رسید.

 

کریمی افزود: متاسفانه علی رغم تذکرات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به صورت مستمر شاهد برگزاری دورهمی های خانوادگی و مسافرت و به دنبال آن افزایش روزانه مبتلایان به کرونا ویروس هستیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان بر لزوم تداوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تأکید کرد و ادامه داد: تا زمانی که واکسیناسیون عمومی انجام نشود، باید همچنان به دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند بمانیم.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/08
تعداد بازدید:
190
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal