سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
بازدید ناظر کشوری طرح شهید قاسم سلیمانی از روند اجرای طرح در سپیدان
نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ناظر طرح شهید سلیمانی به همراه معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در سپیدان، روند اجرای این طرح را از نزدیک مورد ارزیابی قرار دادند.

نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ناظر طرح شهید سلیمانی به همراه معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور در سپیدان، روند اجرای این طرح را از نزدیک مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، رئیس شبکه در نشست ارزیابی روند اجرای طرح گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی با هدف کنترل اپیدمی کووید 19 به شیوه محله و خانواده محور مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت و با همکاری فعال نیروهای داوطلب بسیجی در حال اجراست.

 

مهندس "سیاوش کریمی" با تاکید بر کاهش محسوس آمار مبتلایان همزمان با طرح شهید سلیمانی افزود: در مقایسه نیمه دوم آبان و نیمه دوم آذر و همزمان با آغاز طرح شهید سلیمانی، قریب به 78 درصد موارد مثبت ابتلا به کووید 19 و موارد بستری در بیمارستان امام حسین(ع) کاهش یافته که این نشان از اجرای موثر طرح شهید سلیمانی در شهرستان سپیدان دارد.

 

در ادامه دکتر "امیر احمد اخوان" با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت رئیسی، ضمن بررسی مستندات، روند اجرای طرح محله و خانواده محور شهید سلیمانی را در دو بخش شهری و روستایی مورد ارزیابی قرار داد.

 

در این بازدید دکتر "عبدالرسول همتی" معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر "عبدالحسین فرح بخش" مشاور عالی و جانشین معاون بهداشت، دکتر"محمدرضا کریمی" معاون فنی معاونت بهداشت، دکتر "سیروس وجدانیان" معاون اجرایی معاونت بهداشت، دکتر "محمدجواد لولیا" مدیر شبکه و ارتقای سلامت معاونت بهداشت نیز حضور داشتند.

 
 
 
پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/10/07
تعداد بازدید:
141
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal