سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
اختصاص بیش از 790 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین سپیدانی برای مبارزه با کرونا
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از کمک 792 میلیون تومانی خیرین به حوزه سلامت از ابتدای اسفند ماه سال گذشته و همزمان با شیوع کرونا ویروس خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از کمک 792 میلیون تومانی خیرین به حوزه سلامت از ابتدای اسفند ماه سال گذشته و همزمان با شیوع کرونا ویروس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" با اشاره به اینکه این کمک ها به دو صورت نقدی و غیرنقدی به حوزه سلامت سپیدان اختصاص یافته است گفت: اقلامی از جمله دو دستگاه ونتیلاتور، یک دستگاه نوار عصب، 53 کپسول اکسیژن 40 لیتری، 3 کپسول اکسیژن 20 لیتری، 8 کپسول اکسیژن 10 لیتری، 8عدد مانومتر، 190 بسته معیشتی ویژه مادران باردار و کودکان زیر 5 سال، مایع ضد عفونی، ماسک، دستکش و لباس حفاظتی به ارزش تقریبی 670 میلیون تومان توسط خیرین برای مقابله با کرونا به حوزه سلامت اهدا شده است.

کریمی با قدردانی از نگاه انسان دوستانه و روحیه ایثار و فداکاری مردم سپیدان در مبارزه با بیماری کرونا اضافه کرد: با توجه به ادامه بحران کرونا و محدودیت منابع و گستردگی نیازمندی ها شورای خیرین سلامت شهرستان، امیدواریم همچنان مردم فهیم و خیر شهرستان برای بهبود ارائه خدمات به بیماران کرونایی و تسریع در روند مقابله و مدیریت بیماری، با شورای خیرین تامین سلامت سپیدان همگام و همراه باشند.


 
پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/19
تعداد بازدید:
139
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal