سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
آغاز طرح شهید سلیمانی در سپیدان
رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از آغاز طرح محله و خانواده محور شهید سلیمانی با محوریت فرمانداری، بسیج و شبکه بهداشت و درمان از شنبه 15 آذر خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان از آغاز طرح محله و خانواده محور شهید سلیمانی با محوریت فرمانداری، بسیج و شبکه بهداشت و درمان از شنبه 15 آذر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" گفت: این طرح با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس با افزایش رعایت پروتکل های بهداشتی، افزایش نمونه گیری، کاهش میزان بستری، کاهش موارد مرگ و پوشش حمایتی از گروه های در معرض خطر در حال اجرا می باشد.

 

کریمی ادامه داد: در این طرح 40 بلوک و 120 تیم متشکل از نیروهای بسیج و کارشناسان سلامت در قالب تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی با مراجعه به درب منازل مبتلایان، شرایط رعایت قرنطینه وایزولاسیون، پروتکل های بهداشتی، وضعیت سلامت سایر اعضای خانواده و کمک های حمایتی به افراد در معرض خطر را بررسی می نمایند.

 

کریمی افزود: محوریت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی خانواده است و در سطح شهرستان کمیته‌ها و گروه‌هایی از نیروهای خودجوش بسیج، پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم، فعالیت خود را در جهت مدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 ادامه خواهند داد.

پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/19
تعداد بازدید:
149
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal