سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
همت جوانان مطالبه گر سپیدانی برای مقابله با کرونا
با توجه به روند رو به افزایش شیوع ویروس کرونا در شهرستان سپیدان، جمعیت جوانان انقلابی مطالبه گر سپیدان، آستین های همت را بالازده تا در کنار مجموعه بهداشت و درمان شهرستان، حافظ سلامت همشهریانشان باشند.

با توجه به روند رو به افزایش شیوع ویروس کرونا در شهرستان سپیدان، جمعیت جوانان انقلابی مطالبه گر سپیدان، آستین های همت را بالازده تا در کنار مجموعه بهداشت و درمان شهرستان، حافظ سلامت همشهریانشان باشند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، علی رغم برگزاری جلسات ستاد مقابله با کرونا شهرستان سپیدان و مصوبات متعدد این جلسات، متاسفانه به دلیل سهل انگاری برخی مسئولین در اجرای تصمیمات این ستاد، روز به روز بر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان افزوده می شود.

در این میان جوانان مطالبه گر و انقلابی شهرستان پا به میدان گذاشته تا علاوه بر همکاری و همیاری با نیروهای بهداشت و درمان، مطالبه گر حل معضلات و نقاط ضعف مسئولین در تقابل با کرونا ویروس باشند.

 

این جوانان با احساس مسئولیت در قبال جان و سلامت همشهریانشان در نشستی با رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، ضمن بررسی عملکرد این مجموعه در مقابله با کرونا ویروس در شهرستان، در خصوص راهکارهای کنترل شرایط موجود و مهار موج سوم کرونا در سپیدان بحث و تبادل نظر نمودند.

از جمله مصوبات این جلسه مطالبه از فرماندار جهت تشکیل کمیته ها امنیت، آموزش، پیشگیری و پشتیبانی در ستاد مقابله با کرونا، مطالبه از نماینده جهت تکمیل کادر درمان، مطالبه از شهرداری جهت بحث آرامستان و غسالخانه ، درخواست اسامی مبتلایان از فرمانداری به صورت محرمانه، همکاری با خیرین سلامت جهت دعوت پزشکان به بیمارستان ، دعوت از خیرین جهت همکاری در پیشگیری ازبیماری کرونا، همکاری با شبکه بهداشت و درمان در خصوص تولید محتوا و رسانه آموزشی، تذکر لسانی به افرادی و یا اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، استفاده از نیروهای جمعیت جوانان مطالبه گر جهت نظارت بر اصناف و سایر مشاغل، استفاده از نیروهای جمعیت جهت آموزش همگانی و دریافت اسامی افراد پرخطر جهت تذکر به خانواده آنان در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در خانواده ها می توان اشاره کرد.

پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/10
تعداد بازدید:
155
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal