سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تشدید نظارت کارشناسان بهداشت بر صنوف / تعطیلی 6 واحد صنفی متخلف
رئیس مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی 6واحد صنفی متخلف شامل یک ساندویچی، یک آرایشگاه زنانه، یک دکه، سه تفرجگاه و تخلیه چهار منزل مبله مسافری در روزهای پنج شنبه و جمعه خبر داد.

رئیس مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی 6واحد صنفی متخلف شامل یک ساندویچی، یک آرایشگاه زنانه، یک دکه، سه تفرجگاه و تخلیه چهار منزل مبله مسافری در روزهای پنج شنبه و جمعه خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "رضا امیری" با هشدار بر وضعیت قرمز بیماری کرونا در شهرستان و افزایش روزافزون مبتلایان به این بیماری گفت: تشدید نظارت بر اصناف در دستور کارشناس بهداشت قرار گرفته و بدون اغماض و چشم پوشی با متخلفانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، برطبق قانون برخورد خواهد شد.

 

امیری ادامه داد: یک آرایشگاه زنانه علی رغم اعلام تعطیلی این صنف بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان و شهرستان، اقدام به پذیرش مشتری به صورت مخفیانه نموده بود که با اقدام به موقع نیروهای بهداشت تعطیل و پرونده متخلف به مراجع قضایی ارسال شد.

 

وی افزود: یکی از مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان و شهرستان، تعطیلی باغ ها و تفرجگاه های گردشگری است که سه تفرجگاه به علت تخطی از مصوبات تعطیل شدند.

 

رئیس مرکز بهداشت سپیدان، با اشاره به تخلیه بیش از 30 مسافر از چهار منزل مبله با همکاری نیروی انتظامی اظهار داشت: برخورد قانونی با منازل مبله غیرمجاز از وظایف دیگر ادارات می باشد، اما به منظور حفظ سلامت مردم به ویژه در شرایط اوج گیری کرونا ویروس، شبکه بهداشت و درمان به صورت شبانه روزی به شکایات مردم در این خصوص رسیدگی خواهد کرد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/03
تعداد بازدید:
185
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal