سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تعطیلی دو واحد صنفی متخلف در سپیدان
مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی یک نانوایی و یگ کافی شاپ به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی خبر داد.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی یک نانوایی و یگ کافی شاپ به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی خبر داد. 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "احمد فیروزی" گفت: این دو واحد متخلف در ادامه نظارت های بازرس های بهداشت محیط به علت رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی تعطیل شده است.

 

فیروزی با تاکید بر رعایت دقیق دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی به عنوان عامل بسیار مهم در پیشگیری از شیوع بیماری کووید19 افزود: تخلف بهداشتی به هیچ عنوان قابل گذشت نیست، زیرا این امر با سلامت شهروندان ارتباط دارد و بهتر است واحدهایی که در این زمینه دارای اشکالاتی هستند، هرچه سریع تر نسبت به رفع این موارد اقدام کنند.

وی افزود: سلامتی مردم خط قرمز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شمار می رود و با افرادی که از این خط قرمز عبور کنند، بر اساس قانون برخورد خواهد شد.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان از مردم خواست در صورت مشاهده تخلف و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی از سوی توزیع کنندگان و فروشندگان مواد غذایی، با سامانه تلفنی 190 تماس بگیرند.

پایان خبر
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/30
تعداد بازدید:
144
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal