سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
سفر معاون اورژانس کشور به سپیدان
معاون اورژانس کشور در سفر به سپیدان از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شول، هماشهر، کمهر و اردکان بازدید کرد.

معاون اورژانس کشور در سفر به سپیدان از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شول، هماشهر، کمهر و اردکان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان دکتر "حسن نوری" ضمن بازدید از پایگاه موقت اورژانس پیش بیمارستانی در منطقه کمهر گفت: با توجه به گردشگرپذیری شهرستان سپیدان به ویژه منطقه کمهر، طی چند روز آینده پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی واقع در این روستا با هدف افزایش کیفیت ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به مردم منطقه و گردشگران راه‌اندازی خواهد شد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان با تاکید بر گسترش خدمات اورژانس در شهرستان از اهداء 10 هزار متر زمین توسط یکی از خیرین سلامت، در منطقه کمهر خبر داد و افزود: طبق قول مساعد دکتر کولیوند این زمین در آینده نزدیک به مرکز آموزش اورژانس جنوب کشور تبدیل خواهد شد.

 

مهندس "سیاوش کریمی" با اشاره به گردشگر پذیر بودن شهرستان و نیاز مبرم به ارائه خدمات فوریت های پزشکی گفت: خوشبختانه طی دو سال اخیر اقدامات خوبی در جهت توسعه خدمات اورژانس در شهرستان صورت گرفته که از آن جمله می‌توان به احداث سه پایگاه اورژانس در مناطق سرناباد، هماشهر و کمهر اشاره کرد که امیدواریم به زودی با تأمین اعتبار، این سه اورژانس به چرخه ارائه خدمات سلامت شهرستان وارد شوند.

 

در این بازدید، "محسن علیزاده" نماینده مردم شهرستان های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی، "جمال جوادی" فرماندار سپیدان، "محمدجواد مرادیان" رئیس اورژانس استان فارس و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.

پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/23
تعداد بازدید:
193
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal