سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تعطیلی دو واحد صنفی متخلف در سپیدان
مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی یک نانوایی و یک کافی شاپ به دلیل بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان از تعطیلی یک نانوایی و یک کافی شاپ به دلیل بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، “احمد فیروزی” با اعلام این خبر گفت: در پی بازدید ها و بررسی های انجام شده توسط تیم بازرسی واحد بهداشت محیط، این دو واحد صنفی پس از دریافت اخطار 48 ساعته و عدم رفع نقایص بهداشتی، به دستور دادستان شهرستان تعطیل و پرونده متخلف جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

 

فیروزی افزود: به دلیل شیوع نگران کننده کرونا ویروس در شهرستان، طرح تشدید بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی، پمپ بنزین، آرایشگاه ها و اماکن عمومی در دستور کار کارشناسان بهداشت محیط قرار گرفته است.

 
مسئول واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت سپیدان ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا، پنج هزار و 937 مورد بازدید از اماکن عمومی، مراکز تهیه و توزیه مواد غذایی، ادارات و اصناف انجام شده که به صدور 674 مورد اخطار و 117 مورد تعطیلی انجامیده است.
پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/21
تعداد بازدید:
187
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal