سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
شناسایی 12 مادر باردار مبتلا به کرونا طی هفت ماه گذشته در سپیدان
کارشناس برنامه مادران مرکز بهداشت سپیدان از شناسایی و ارائه مراقبت به 12 مادر باردار مبتلا به کرونا از ابتدای اسفند تا کنون خبر داد.

کارشناس برنامه مادران مرکز بهداشت سپیدان از شناسایی و ارائه مراقبت به 12 مادر باردار مبتلا به کرونا از ابتدای اسفند تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "هانیه نوروزی" با اشاره به اینکه مادران باردار به عنوان گروه پر خطر، باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی دقت و توجه بیشتری داشته باشند گفت: مادران باردار سپیدانی مبتلا به کووید 19 دوران بیماری خود را سپری و هم اکنون در سلامت کامل به سر میبرند.

نوروزی با تاکید بر پیگیری روزانه وضعیت سلامت مادر باردار توسط مراقب سلامت، افزود: به محض شناسایی مادر باردار مبتلا به کرونا ویروس، آموزش‌های لازم در زمینه تغذیه، بهداشت روان و مدیریت استرس، آموزش های مامایی به این بیماران داده می شود تا در خانه خود را قرنطینه کرده و در صورت نیاز به پزشک متخصص مراجعه نماید.

کارشناس برنامه مادران مرکز بهداشت سپیدان اظهار داشت: طی هفت ماه گذشته، 316 مادر باردار شناسایی شده اند که از این بین 180 نفر در دسته مادران باردار پر خطر جا گذاری شده و مراقبت های دوران بارداری به تمامی مادران ارائه شده است.

پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/20
تعداد بازدید:
166
نویسنده:
ز. ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal