سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
خیز کرونا در سایه بی تفاوتی شهروندان/ وضعیت نگران کننده بخش مراقبت های ویژه در سپیدان
این روزها شهروندان سپیدانی علاوه بر اینکه به فاصله گذاری اجتماعی کمتر اهمیت می دهند؛ بی توجهی به پروتکل های بهداشتی نیز باعث افزایش چشمگیر آمار مبتلایان به بیماری ویروس کرونا در این شهرستان می شوند و باید اعتراف کرد که کرونا در جاده بی تفاوتی ساکنان شهرستان می تازد.

این روزها شهروندان سپیدانی علاوه بر اینکه به فاصله گذاری اجتماعی کمتر اهمیت می دهند؛ با بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی نیز باعث افزایش چشمگیر آمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در این شهرستان می شوند و باید اعتراف کرد که کرونا در جاده بی تفاوتی ساکنان شهرستان می تازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، مهندس "سیاوش کریمی" با تاکید به اینکه در اوایل شیوع این بیماری، آحاد مختلف مردم نسبت به رعایت توصیه‌های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به آن حساسیت و توجه بسیار بالایی داشتند گفت: متاسفانه هرچه زمان می‌گذرد، این حساسیت‌ها کم رنگ و کمرنگ‌تر می‌شود و شاهد خیز کرونا در سایه بی تفاوتی شهرندان هستیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان سپیدان به تکمیل ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین(ع) در هفته گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: متاسفانه به دلیل وخامت حال بیماران کرونا مثبت در شهرستان، ظرفیت 6 تخت خوابه بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین(ع) به 8 تخت افزایش یافت.

کریمی ادامه داد: طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شهرستان سپیدان، به لحاظ بیماری کرونایی در وضعیت قرمز قرار گرفته و این موضوع یک پیام روشن برای شهروندان دارد؛ اینکه کرونا با هیچ فردی شوخی ندارد، و پشت پا زدن به نکات بهداشتی می تواند به راحتی زمینه ابتلای فرد به این بیماری مهلک را فراهم کند.

وی افزود: بستری روزانه بیماران جدید مبتلا در بیمارستان امام حسین (ع) نیز ادامه دارد و در این وضعیت بی‌تفاوتی شهروندان نسبت به این بیماری نگران‌کننده است.

پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/15
تعداد بازدید:
192
نویسنده:
ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal