سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
برگزاری نخستین وبینار آموزشی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت سپیدان از برگزاری نخستین وبینار آموزشی شبکه بهداشت و درمان سپیدان با محور برنامه های واحد تغذیه خبر داد.

مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت سپیدان از برگزاری نخستین وبینار آموزشی شبکه بهداشت و درمان سپیدان با محور برنامه های واحد تغذیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "مریم جلوداری" با اشاره به شیوع ویروس کرونا واصل فاصله گذاری اجتماعی گفت: با همکاری واحد فناوری اطلاعات زمینه برگزاری نخستین وبینار آموزشی در حوزه سلامت در شهرستان فراهم شد.

 

جلوداری ادامه داد: در این وبینار که با مشارکت ناظر مراقبین سلامت، کاردان های بهداشتی ،ماماها و مراقبان سلامت برگزار شد، مباحثی از قبیل پیشگیری از اختلالات ناشی از کمبود ید و‌اهمیت مصرف نمک یددار تصفیه شده، مدیریت و کنترل اضافه وزن و چاقی در کودکان و‌نوجوانان، بسته اجرایی تغذیه با حداقل مراقبت های ضروری در برنامه تحول نظام سلامت در زمان شیوع کووید 19 و سایر برنامه های واحد بهبود تغذیه مطرح و به سؤالات شرکت‌کنندگان در این زمینه پاسخ داده شد.

 

وبینارWebinar)) از عبارت Web-based seminar گرفته شده و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته می‌شود که در محیط وب و با استفاده از اینترنت به صورت کاملا آنلاین، تعاملی و دو طرفه در یک زمان مشخص برگزار می‌شود.

 پایان خبر
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/02
تعداد بازدید:
208
نویسنده:
ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal