سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تلاش بازرسان بهداشت حرفه ای سپیدان برای مهار بیماری کووید19
مسئول بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت سپیدان از انجام 743 بازدید از کارگاه ها و کارخانجات سپیدان از اول اسفند تا کنون خبر داد.

مسئول بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت سپیدان از انجام 743 بازدید از کارگاه ها و کارخانجات سپیدان از اول اسفند تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، "رضا امیری" بررسی و شناخت مشاغل گوناگون و برنامه ریزی در زمینه آگاهی بخشی و جلوگیری از شیوع بیماری کووید19 را از مهمترین اهداف کارشناسان بهداشت حرفه ای در این بازرسی ها عنوان کرد و افزود: در بازدیدهای انجام شده، با تاکید و توجه به آیین نامه ها و دستورالعمل های کروناویروس، آموزش های لازم در خصوص پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در محیط کاری به کارگران ارائه شده است.

 

امیری با تاکید بر اصل فاصله گذاری اجتماعی به عنوان یکی از راه های کاهش مواجهه و قطع زنجیره تماس افزود: از آنجا که بسیاری از شاغلین صنایع و واحدهای تولیدی و خدماتی در محل های کسب و کار که یکی از اماکن تجمع محسوب می شود حاضر هستند؛ الزام رعایت فاصله گذاری اجتماعی توام با رعایت اصول بهداشتی راهکار اصلی در مهار بیماری کرونا ویروس به شمار می آید.

 

او با اشاره به بررسی دستاوردهای علمی در زمینه بهداشت حرفه ای افزود: آموزش آشنایی با انواع ماسک ها و نحوه استفاده از آنها به کارگران و کارفرمایان در محل کار و انتشار این آموزش ها در فضای مجازی از دیگر اقدامات این واحد در بحران شیوع ویروس کرونا است.

چهار هزار و 432 نفر کارگر در 406 کارگاه و کارخانه در شهرستان سپیدان مشغول فعالیت هستند.

پایان خبر 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/17
تعداد بازدید:
214
نویسنده:
ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal