سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان به مناسبت روز بهورز
مهندس "سیاوش کریمی" رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، در پیامی دوازدهم شهریور روز بهورز را به بهورزان پرتلاش این مجموعه تبریک گفت.

مهندس "سیاوش کریمی" رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، در پیامی دوازدهم شهریور روز بهورز را به بهورزان پرتلاش این مجموعه تبریک گفت.متن پیام بدین شرح می باشد:

12 شهریور، یادآور تلاش خالصانه گروهی ارزشمند و تاثیرگذار از خانواده ی بزرگ سلامت است که همواره در جهت ارتقای بهداشت، سلامت و امید به زندگی به ویژه در مناطق کم برخوردار کوشش می کنند.

اگر امروز شاهد ریشه کنی بیماری‌هایی مانند فلج اطفال، کاهش مرگ و میر کودکان، مادران و کاهش بیماری‌های واگیر در کشور هستیم؛ باید مرهون ‌زحمات‌ و تلاش‌ بهورزان‌ عزیز باشیم چرا که ارتقای‌ شاخص‌‌های‌ بهداشتی‌ کشور به ویژه در روستاها در گرو تلاش‌ و فعالیت‌ بهورزان سختکوش است.

درخشش چشمگیر موفقیت های نظام سلامت و مبارزه با ویروس منحوس کرونا ناشی از تلاش های خستگی ناپذیر انسان هایی است که عاشقانه و مخلصانه در ارائه خدمات پیشگیری از تهدیدات سلامتی برای یکایک آحاد جامعه روستایی در دورافتاده ترین مناطق جغرافیایی کشور فعالیت می کنند.

روز بهورز را به تمامی بهورزان سخت کوش و فداکار این مرز و بوم به خصوص بهورزان سپیدانی تبریک عرض نموده، زحمات و تلاش های شما را ارج می نهیم و از خداوند بزرگ توفیق شما عزیزان را خواستاریم.

سیاوش کریمی- رئیس شبکه بهداشت و درمان سپیدان

پایان خبر 
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/12
تعداد بازدید:
219
نویسنده:
ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal