سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان
تقدیر نیروی انتظامی سپیدان از مدافعین سلامت
به مناسبت یک شهریور ماه، روز پزشک، فرمانده نیروی انتظامی سپیدان به همراه جمعی از همکاران از پزشکان و پرستاران بیمارستان امام حسین(ع) این شهرستان تقدیر کرد.

به مناسبت یک شهریور ماه، روز پزشک، فرمانده نیروی انتظامی سپیدان به همراه جمعی از همکاران از پزشکان و پرستاران بیمارستان امام حسین(ع) این شهرستان تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سپیدان، سرهنگ "احمد فداکار" با تاکید بر اینکه تاریخ معاصر ایران اسلامی شاهد خدمات بدون چشم داشت و حضور جهادی و مخلصانه طبیبان عالی قدری است گفت: مدافعان سلامت در تمامی مقاطع حساس و روزهای سخت دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، حوادث و بحران های طبیعی و یا امروز که کشور عزیزمان درگیر ویروس منحوس کرونا شده، دوشادوش دیگر اقشار و هموطنان، حماسه های ماندگار و تاریخ سازی آفریده اند که این از خودگذشتگی و ایستادگی، همیشه تاریخ در حافظه ایرانیان قدرشناس به یادگار خواهد ماند.

  

مهندس "سیاوش کریمی" رییس شبکه بهداشت و درمان سپیدان، تقدیر از پزشکان و پرستاران را در بحران کرونا مایه دلگرمی و امید این عزیزان خواند و افزود: در میان ما، کسانی زندگی می کنند که لباس رزم سفید بر تن کرده اند و ماه هاست در کنار هم رزمان خود به جنگ با این ویروس منحوس پرداخته اند؛ آنان فرشتگانی زمینی در ردای پزشک هستند؛ مدافعانی که از سلامت ما و شما محافظت می کنند.

پایان خبر

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/06/01
تعداد بازدید:
304
نویسنده:
ملک نسب
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal