سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید رییس نیرو انتظامی شهرستان سروستان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون
1400/06/22

معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان سروستان به همراه رییس نیروی انتظامی از روند آغاز مرحله نخست واکسیناسیون اصناف این شهرستان علیه ویروس کرونا بازدید کردند.

 
 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان "دکتر لیلا سلطان پور" گفت: در ایام کرونا آسیب‌های جانی و مالی زیادی به اصناف و بازاریان وارد شده است و در این دوران بسیاری از آنها به بیماری کووید _19 مبتلا شده یا به دلیل رکود اقتصادی، دچار ورشکستگی شده اند.

 
 
 

وی افزود: تعداد زیادی واحد صنفی دارای جواز کسب در شهرستان سروستان فعال است که مالکان آن‌ها به دلیل ارتباط مستقیم با تعداد زیادی از شهروندان در خطر ابتلا به کرونا قرار دارند که بر اساس هماهنگی‌های شبکه بهداشت و درمان سروستان، تمام صاحبان واحدهای صنفی این شهرستان طبق زمان بندی علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند.

 
 
 

او ادامه داد: در مرحله نخست واکسیناسیون مالکان و کارگران واحدهای نانوایی و فروشگاه زنجیره ای آغاز شده است و در هژدهم شهریور ماه نیز واکسیناسیون سایر اصناف با اولویت صنوف مرتبط با تهیه و توزیع مواد غذایی آغاز شد.

در پایان دکتر سلطان پور از همکاری خوب اصناف و بازاریان سروستان در ایام تعطیلات کرونا قدردانی کرد و گفت: امیدواریم با واکسیناسیون تمام اصناف شاهد قطع زنجیره ویروس کرونا و رونق اقتصادی در این شهرستان باشیم.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/06/22
تعداد بازدید:
89
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal