سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برگزاری جلسه ستاد کرونای شهرستان سروستان با موضوع برگزاری مراسم دهه اول محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی
1400/05/19
جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان سروستان پیرامون موضوع برگزاری مراسم دهه اول محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن کنفرانس فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، فرماندار این شهرستان با اشاره به رنگ قرمز شهرستان در شیوع ویروس کرونا و همزمانی با ایام عزاداری محرم گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم‌های عزاداری محرم الزامی است و هیات‌های مذهبی موظف به اجرای این دستورالعمل‌ها هستند.
 
 
 
مهندس"محسن پورزارعی" افزود: در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی هیات‌های مذهبی و برگزارکنندگان مراسم عزاداری، با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.
 
او با تاکید بر اینکه توزیع نذورات، غذا و پذیرایی در مراسم‌ عزاداری محرم توسط هیات‌های مذهبی ممنوع است، بیان کرد: نذورات طبق دستورالعمل‌های بهداشتی مرتبط تنها در قالب مواد غذایی خشک و یا خام باید توزیع شود و برپایی هرگونه ایستگاه صلواتی توزیع نذورات و چایی و موکب ممنوع است.
 
 
 
در ادامه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان، شرایط شیوع ویروس کرونا و روند ابتلا به این بیماری در شهرستان را صعودی دانست و گفت: برگزاری مراسم باید در مکان های باز و غیر مسقف با تعداد و زمان مشخص صورت گیرد و کارشناسان بهداشت شهرستان به طور مداوم بر رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان مراسم نظارت دارند.
دکتر"فاطمه عزیزی" با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون تنها عامل مهم در کاهش روند شیوع ویروس کرونا است، افزود: روند اجرای طرح واکسیناسیون در این شهرستان مطلوب است و مشمولین دریافت واکسن طبق برنامه‌ریزی شبکه بهداشت و درمان به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/05/19
تعداد بازدید:
92
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal