سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید مسوولان شبکه بهداشت و درمان سروستان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونای شهرستان
1400/05/04
سرپرست و معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروستان از روند ارائه خدمت در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهرستان بازدید کردند.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروستان، سرپرست شبکه با حضور در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهرستان، گفت: با انجام واکسیناسیون عمومی گام بلندی در جهت پیشگیری از گسترش بیماری کرونا برداشته خواهد شد لذا از مردم خواهشمندیم در اجرای روند واکسیناسیون با پرسنل بهداشت و درمان همکاری کنند.
 
 
 
 
دکتر " فاطمه عزیزی" افزود: متاسفانه عده ای از مردم تحت تاثیر فضای مجازی جهت دریافت واکسن مراجعه نمی کنند و این موضوع روند اجرای واکسیناسیون را کند و رسیدن به هدف اصلی که انجام واکسیناسیون عمومی برای کاهش بار بیماری است را مختل می کند.
 
 
 
این مقام مسئول بهداشت و درمان در سروستان تصریح کرد: تعدادی از افراد با بی توجهی ، با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی سلامت مردم را با مخاطره مواجه می کنند لذا باید به این عزیزان گوشزد کنیم که همچنان تنها راه ممکن برای مقابله با بیماری کرونا، رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک، عدم حضور در مکان های شلوغ و سربسته و رعایت سایر پروتکل های بهداشتی می باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروستان به همراه معاون بهداشتی این شبکه از نزدیک از روند واکسیناسیون بازدید و در جریان مشکلات موجود قرار گرفتند.
 
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/05/04
تعداد بازدید:
107
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal