سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
راه اندازی میز آموزش همگانی سلامت در پایگاه واکسیناسیون شهرستان سروستان
1400/04/08
میز آموزش همگانی سلامت در پایگاه واکسیناسیون شهرستان سروستان با هدف ارائه آموزش های لازم به گروه هدف قبل از دریافت واکسن راه اندازی شد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان مسوول واحد آموزش سلامت شبکه گفت: غرفه آموزش و اطلاع رسانی به منظور ارائه آموزش های لازم به گروه های هدف قبل از دریافت واکسن بیماری کووید19 در پایگاه های واکسیناسیون به همت کمیته آموزش و اطلاع رسانی واکسیناسیون کووید 19 با همکاری واحد جلب مشارکتهای مردمی راه اندازی شد.
 
 
 
"لیلا دانایی" افزود: هدف آموزش سلامت قرار دادن سلامت به عنوان یک ارزش اجتماعی ، تشویق عموم مردم در استفاده بهینه از خدمات بهداشتی و آگاه کردن آنها از نیاز های خود و الویت بندی آنها و جلب همکاری و مشارکت آنها برای رسیدن به جامعه سالم و سلامت جامعه است. آموزش در دوران بیماری کووید 19 از اهمیت خاصی برخوردار است و به دلیل مراجعه هموطنان عزیز جهت دریافت واکسن کووید 19، برنامه واکسیناسیون می تواند فرصت مناسبتی جهت دستیابی به این امر باشد .
 
او همچنین ادامه داد: در شهرستان سروستان ، غرفه های آموزشی با همکاری داوطلبان و سفیران سلامت با موضوعات آموزشی سلامت وخود مراقبتی در مراکز واکسیناسیون بیماری کرونا راه اندازی شده تا بتوانیم در امر آموزش وارتقا سلامت در خدمت ههشهریان گرامی باشیم.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/08
تعداد بازدید:
112
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal