سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت بازرسان بهداشتی سروستان بر نحوه ی برگزاری آزمون های حضوری پایه دوازدهم
1400/03/12

بازرسان بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان، بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حوزه امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم نظارت کامل دارند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، معاون بهداشت شبکه گفت: این بازدید ها در راستای حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در مدارس صورت می گیرد.

 
 
 

دکتر" لیلا سلطان پور" با اشاره به رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برگزاری امتحانات افزود: با آغاز برگزاری امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم، تمامی آموزش ها و اقدامات لازم برای برگزاری یک امتحان مطمئن و بهداشتی با اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی در حوزه های برگزاری با همکاری آموزش و پرورش شهرستان، در نظر گرفته شده است.

همچنین وی ادامه داد: در این بازدید ها بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ضدعفونی و گند زدایی کلاس ها، سرویس های بهداشتی و تمامی سطوح تماس و همچنین استفاده دانش آموزان از وسایل شخصی، ماسک و دستکش یکبار مصرف و رعایت بهداشت فردی برای کنترل و پیشگیری از بیماری کووید 19 تاکید و دستوالعمل برگزاری امتحانات و آزمون های دانش آموزان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در راستای مراقبت و کنترل کرونا ویروس به مدیران ابلاغ شد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/12
تعداد بازدید:
100
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal