سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برپایی اردوی جهادی در سه جمعه متوالی در بیمارستان شهدای سروستان
1400/03/08

به همت جامعه بسیج سپاه پاسداران و همکاری شبکه بهداشت و درمان سروستان اردوی جهادی در سه جمعه متوالی در بیمارستان شهدا برگزار می گردد.

 
 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه با حضور در این برنامه هدف از برگزاری این اردوی جهادی را تقویت معنویت، محرومیت‌زدایی، خودسازی و خدمت‌رسانی عنوان کرد و گفت: این برنامه با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج سپاه و شبکه بهداشت و درمان سروستان اجرا و ویزیت تمام افراد در بیمارستان شهدا و ارائه خدمات دندانپزشکی در مرکز جامع سلامت شهری-روستایی سروستان انجام شد.

 
 
 

دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: در این برنامه که تعداد زیادی بسیجی و جهادی حضور داشتند تعداد 5 پزشک با تخصص های قلب و عروق، متخصص و جراح چشم، اعصاب و روان، دندانپزشک و متخصص کودکان و نوزادان از طرف جامعه بسیج و پزشکان عمومی، ماما، پرستار و آزمایشگاه از شبکه بهداشت و درمان، به ویزیت بیماران پرداخته و تعداد 200 نفر از نیازمندان مورد مداوا قرار گرفتند.

همچنین او با اشاره به آرمان های انقلاب اسلامی، خدمت رسانی به محرومین و مستضعفین جامعه را در راستای تحقق آرمان های انقلاب عنوان کرد و ادامه داد: بسج که خود مولود انقلاب اسلامی است با حضور در تمام میادین و عرصه ها تمام توان خود را جهت اعتلای ایران اسلامی به کار گرفته و خواهد گرفت.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/08
تعداد بازدید:
134
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal