سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
تدفین جانباختگان ناشی از کرونا در سروستان با نظارت مستقیم کارشناسان بهداشت محیط
1400/02/11
کارشناسان بهداشت محیط سروستان بر نحوه ی رعایت دستورالعمل های بهداشتی درزمان دفن اموات کرونایی نظارت کامل دارند.
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت: مراحل دفن جانباختگان ناشی از کرونا با همکاری بهورزان در روستا و نظارت مستقیم کارشناسان بهداشت محیط بر نحوه رعایت دستوالعمل های بهداشتی صورت می گیرد.
 
 
دکتر"فاطمه عزیزی" با بیان اینکه افراد درگیر در انتقال و تشییع جسد علاوه بر استفاده از وسایل حفاظتی کامل، در خصوص خطرات زیستی احتمالی آگاه شده اند و در این خصوص، آموزش های لازم را دریافت کرده اند افزود: به خانواده بیمار نیز در خصوص اهمیت موضوع و دلایل جلوگیری از مراسم و اهمیت اقدامات ویژه ای که انجام می گیرد، توضیحات لازم داده می شود.
همچنین وی تجمع های انسانی مانند؛ مراسم های عروسی، ترحیم و دورهمی های خانوادگی را از مکان های خطرناک برای انتشار ویروس کرونا دانست و اظهار داشت: برای جلوگیری از ابتلای خانوادگی باید طبق مصوبات ستاد اجرایی پیشگیری از شیوع ویروس کرونای شهرستان از برگزاری مراسم های عروسی و ختم در شهرستان خودداری شود و در صورت رعایت نکردن مصوبات با متخلافان برخورد قانونی می شود.
او از مردم و خانواده های متوفی خواست تا در تمام مراحل تحویل جسد تا دفن اموات همکاری لازم را با کارشناسان بهداشتی مراکز بهداشت شهرستان ها داشته باشند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/11
تعداد بازدید:
153
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal