سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
کرونا مهمان ناخوانده جشن ها و دورهمی های خانوادگی در سروستان
1400/02/07
سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان از ابتلای خانوادگی افراد مبتلا به کرونا در شهرستان هشدار داد.
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست این شبکه گفت: متأسفانه علیرغم همه توصیه‌ها باز هم شهروندان با حضور در مجلس عزاداری یا مراسم جشن خانوادگی و دورهمی باعث به خطر انداختن سلامت خود و سایر شهروندان می‌گردند.
  
دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: تیمی از شبکه بهداشت سروستان با پیگیری افراد مبتلا به کرونا، اقدام به رهگیری افراد در تماس نزدیک با فرد مبتلا می کنند، که متاسفانه در بیشتر تماس ها مشخص شده تمام اعضای خانواده به این ویروس مبتلا شده اند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان ادامه داد: با بررسی آمار مبتلایان در هفته اخیر متوجه شدیم که موارد مثبت به کرونا از موارد تک نفر، به خوشه‌ای و خانوادگی تبدیل گردیده و این نشان‌دهنده شرکت افراد در مراسم‌ها، جشن‌ها و دورهمی های خانوادگی است.
 
وی در پایان هشدار داد: با عادی انگاری و عدم رعایت کامل شیوه‌نامه‌ها و توصیه‌ها مبنی بر عدم برگزاری هرگونه تجمع و عدم تردد بی‌مورد در مکان‌های شلوغ، موجبات افزایش مبتلایان را فراهم خواهد کرد.
 
او از مردم و روسای ادارات خواست: با گرم شدن هوا و روشن شدن کولرها و عدم امکان تهویه هوا، امکان سرایت و انتقال بیماری نیز افزایش می‌یابد، لذا اصل مهم تهویه هوا در محیط‌های اداری، منزل، سالن اجتماعات می بایست به‌اندازه استفاده از ماسک مورد توجه قرار گیرد.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/02/07
تعداد بازدید:
104
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal