سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
انجام 340 تست تشخیص سریع کرونا در طرح شهید سلیمانی در سروستان
1399/12/25

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان، از انجام 340 تست تشخیص سریع کرونا در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان سروستان خبر داد.

 
              

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، دکتر"فاطمه عزیزی" گفت: طرح شهید سلیمانی یکی از دست آوردهای مهم کشور در زمینه کنترل ویروس کرونا بوده که وزارت بهداشت با همکاری بسیج و هلال احمر و سایر دستگاه های اجرایی توانسته آن را با موفقیت اجرایی کند و دست آورد های مثبت آن را اکنون در سطح کشور و شهرستان شاهد هستیم.

 
      

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان اضافه کرد: در طرح شهید حاج"قاسم سلیمانی" تعداد 340 تست تشخیص سریع کرونا در شهرستان گرفته شده که تعداد 26 مورد مثبت مبتلا به بیماری کرونا در سروستان شناسایی شده است.

او با تاکید بر اینکه تمام تست های گرفته شده با حفظ محرمانگی و رازداری، رایگان انجام می شود تصریح کرد: تیم های رهگیر طرح شهید سلیمانی سروستان با پیگیری فرد مثبت، به منزل یا محل کار اطرافیان و افراد در ارتباط با وی اعزام می شوند و اقدام به انجام تست تشخیص سریع می کنند.

 
          

دکتر عزیزی اظهار داشت: تیم های بهداشتی و درمانی شهرستان در تلاش هستند تا با انجام تست های گسترده و پیگیری افراد در معرض تماس با فرد مثبت، از همه گیری و شیوع ویروس کرونا در شهرستان جلوگیری کنند و خوشبختانه این طرح با تلاش های شبانه روزی کارکنان حوزه سلامت و همکاری شهروندان موفقیت های چشم گیری داشته است.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/12/25
تعداد بازدید:
210
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal