سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
همراهی داوطلبان بسیجی با بازرسان شبکه بهداشت و درمان سروستان در فاز نظارت طرح شهید سلیمانی
1399/11/05

داوطلبان بسیجی شهرستان سروستان با ده تیم نظارتی در طرح محله و خانواده محور شهید سلیمانی برای مهار کرونا با بازرسان شبکه بهداشت و درمان همکاری دارند.

 
                              

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت: در قالب طرح شهید "حاج قاسم سلیمانی" فعالیت تیم های نظارتی با مشارکت نیروهای بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، پس از هماهنگی های لازم و دسته بندی تیم ها در شهرستان سروستان در حال انجام است.

 
                                       

دکتر "فاطمه عزیزی" هدف اصلی این طرح را تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، بازرسی بهداشتی از تمامی واحدهای صنفی به منظور نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی، حمایت از خانواده های نیازمند در طرح شهید سلیمانی، کاهش موارد بستری در بیمارستان، کاهش میزان مرگ و میر و قطع چرخه انتقال کرونا دانست و افزود: نظارت بر واحد های صنفی نیز بر عهده تیم های نظارتی بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای است که در این راستا صنف های متخلف اعمال قانون خواهند شد.

وی ضمن تقدیر از همکاری خوب ناحیه مقاومت بسیج سروستان با مجموعه شبکه بهداشت و درمان خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت حداکثری مردم سروستان در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و مشارکت در اجرای این طرح، منجر به کنترل هرچه بیشتر بیماری کرونا و کاهش محسوس آمار مبتلایان در کل شهرستان باشیم.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/11/05
تعداد بازدید:
166
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal