سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برگزاری کمیته آموزش و اطلاع رسانی طرح شهید "حاج قاسم سلیمانی" در سروستان
1399/09/22

نشست کمیته آموزش و اطلاع رسانی طرح شهید" حاج قاسم سلیمانی" با شرکت داوطلبانه نیروهای بسیجی در سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان سروستان برگزار شد.

 
                                     

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، معاون بهداشت شبکه هدف اصلی از اجرای این برنامه را کنترل و پیشگیری از بیماری کووید 19 همچنین اجتماعی شدن و مشارکت مردم در برنامه های سلامت دانست و گفت: این طرح در قالب "هر خانه یک پایگاه سلامت" انجام می گیرد که افراد آموزش های لازم را برای مراقبت از سلامت خود، خانواده و جامعه فرا می گیرند.

 
                              

مهندس" علی مهدی زاده" افزود: در این طرح افراد بیمار و نزدیکان بیمار شناسایی می شوند و بسته به شرایط افراد در نقاهتگاه های از پیش تعیین شده ایزوله و یا قرنطینه می شوند که در اجرای تمام مراحل این طرح نیازمند مشارکت آگاهانه و داوطلبانه مردم هستیم.

 
                                

وی ادامه داد: این طرح دارای سه فاز مراقبت، حمایت و نظارت می باشد که در فاز مراقبت، مراقب سلامت و پزشک مرکز با افرادی که دارای علائم مشکوک هستند و با مرکز تماس گرفته اند به صورت تلفنی مشاوره می کنند و بیمار ویزیت می شود و در صورت نیاز به مراقبت های حضوری یا پیگیری، اقدامات بعدی انجام می شود؛ در فاز حمایت و نظارت داوطلبان بسیجی به عنوان حافظان و همیاران سلامت همکاری خواهند داشت.

در پایان این نشست که با حضور معاون سیاسی فرماندار، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، معاون بهداشتی و کارشناسان واحد آموزش سلامت و آموزش ضمن خدمت شبکه بهداشت و درمان سروستان همچنین نیروهای داوطلب بسیجی برگزار شد، کارشناسان در رابطه با وظایف فاز های مختلف آموزش های لازم را ارائه دادند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/09/22
تعداد بازدید:
184
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal