سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
دیدار مسئولان شهرستان با سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان سروستان
1399/08/12

در آستانه هفته وحدت جمعی از معتمدان و فعالان فرهنگی- اجتماعی شهرستان سروستان با سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان سروستان دیدار و پذیرش این مسئولیت را تبریک گفتند.

 
                                   

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مسوول دفتر نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک انتصا ب دکتر" فاطمه عزیزی" به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان، گفت: انتصاب دکتر عزیزی از شایستگی ایشان می باشد و خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه سلامت مردم توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید، همچنین برای ایشان در جهت ارائه خدمات به مردم و توسعه سلامت شهرستان آرزوی توفیق و موفقیت کرد.

 
                                     

"انوشیروان سلیمی" ضمن قددانی از مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس منحوس کرونا افزود: تلاش و فداکاری مجموعه بهداشت و درمان که به عنوان جهادگران عرصه سلامت کشور، امروزه در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند ستودنی و ماندگار است و برای یکایک شما عزیزان آرزوی صحت و موفقیت دارم.

در ادامه دکتر عزیزی ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد نبی اکرم (ص) به صورت مختصر به برنامه های آتی خود در حوزه سلامت اشاره کرد و بر تعامل وهمکاری بیشتر مسئولان شهرستان جهت هموار شدن مسیرها برای دست یابی به اهداف والای طرح تحول سلامت تاکید نمود.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/08/12
تعداد بازدید:
208
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal