سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
دیدار جانشین فرمانده بسیج سپاه سروستان با کارکنان حوزه بهداشت و درمان به مناسبت هفته دفاع مقدس
1399/07/02

به مناسبت هفته دفاع مقدس، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران سروستان، با اهدای گل از زحمات کارکنان حوزه بهداشت و درمان شهرستان قدردانی کرد.

 
        

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، رییس شبکه ضمن قدردانی از زحمات کارکنان بهداشت و درمان و تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: برای شکست کرونا باید با هر امکاناتی که شده به جنگ آن برویم، سربازان و فرماندهان خط مقدم این جنگ در حقیقت کادر بهداشت و درمان هستند.

مهندس " عبدالله بهادری" افزود: آرمان که ایثار باشد حتی اگر جنگی ندیده باشی جلوه‌های ایثار و فداکاری تکرار خواهد شد و این دفعه نوبت گروهی است که در سال‌های 8 سال دفاع مقدس نیز با دستان خود جان فرزندان این مرز و بوم را نجات می‌دادند و تلاشی که امروز کادر بهداشتی و درمانی و پرستاری بیمارستان‌های کشورمان در مراقبت از بیماران مبتلا به «کرونا» می‌کنند، تداعی‌کننده تلاش‌های شبانه‌روزی جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس است.

 
        

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران در این آیین بیان کرد: در آن دوران نیز جامعه پزشکی کشورمان با حضور در بیمارستان‌های صحرایی که در نزدیک‌ترین خط مقدم جبهه‌ها قرار داشت، به درمان مجروحان می‌پرداختند و این کار را داوطلبانه انجام می‌دادند به‌گونه‌ای که حتی وقتی بیمارستان‌های صحرایی توسط هواپیماهای ارتش بعثی عراق بمباران می‌شد یا وقتی‌که این بیمارستان‌ها تا آستانه سقوط پیش رفت، هیچ‌یک باعث نشد تا این سپیدپوشان نجات‌بخش، دست از کار و تلاش خود که همان درمان و امدادرسانی به مجروحان بود، بکشند.

سرهنگ" بهمنی نژاد" ادامه داد: در این شرایط حساس، انسان‌هایی در خط مقدم نبرد با این ویروس منحوس به عنوان کادر پزشکی، سینه سپر کرده‌اند و با تعهدی که از قسم پزشکی‌شان سرچشمه گرفته و قدرتی که ریشه در فطرت بیدارشان دارد در راستای بهبود حال مبتلایان تلاش می‌کنند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1399/07/02
تعداد بازدید:
270
نویسنده:
افسانه میرزائیان
منبع:
Powered by DorsaPortal