سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بهره برداری از دستگاه رادیولوژی دیجیتال (DDR) ، سونوگرافی و ونتیلاتور بیمارستان شهدای سروستان
1400/06/08

با حضور مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مدیران ارشد شهرستان سروستان، دستگاه رادیولوژی دیجیتال (DDR) ، سونوگرافی و ونتیلاتور بیمارستان شهدای سروستان به ارزش بیش از 40 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، رییس اداره نظارت و ارزشیابی معاونت درمان که به عنوان نماینده دانشگاه در این مراسم بهره برداری حضور داشت، گفت: در تجهیزات دیجیتال تصویربرداری با اشعه ایکس، تکنیک های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته تا علاوه بر کاهش میزان انتقال اشعه به بیمار و افزایش کیفیت و وضوح تصویر، نیاز به فیلم در هر بار اکسپوز نیز رفع شود.

 
 
 

دکتر "علیرضا صحراگرد" افزود:کلنگ زنی ساخت بخش اتاق عمل بیمارستان شهدای سروستان نیز از دیگر برنامه های هفته دولت بود که با ظرفیت دو تخت اتاق عمل، سه تخت ریکاوری و دو تخت آمادگی، به همت خیرین تامین سلامت این شهرستان ساخته می شود.

 
 

در ادامه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سروستان گفت: کلنگ اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای سروستان در زمینی به مساحت 250 مترمربع در محوطه این بیمارستان به زمین زده شد.

 
 
 

دکتر "فاطمه عزیزی" افزود: این پروژه قرار است با مشارکت شورای خیرین تامین سلامت سروستان و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز احداث و در اختیار بیمارستان شهدای سروستان قرار گیرد.

آئین بهره برداری از دستگاه رادیولوژی دیجیتال (DDR) ، سونوگرافی و ونتیلاتور بیمارستان شهدای سروستان همزمان با هفته دولت و با حضور نماینده معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نماینده مردم سروستان، کوارو خرامه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار،امام جمعه شهرستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و اعضای شورای خیرین تامین سلامت شهرستان سروستان در بیمارستان شهدا برگزار شد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/06/08
تعداد بازدید:
82
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal