سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
شبکه بهداشت و درمان سروستان
بازدید معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان از روند انجام واکسیناسیون کرونا در شهرستان
1400/06/02

معاون و رییس مرکز بهداشت شبکه بهداشت و درمان سروستان از روند انجام واکسیناسیون جهت رفع مشکلات این مرکز بازدید کرد.

 
 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، معاون بهداشت شبکه پس از بازدید از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهرستان و پیگیری مشکلات این مرکز گفت: از آغاز برنامه واکسیناسیون تا کنون در شهرستان سروستان 7076 نفر نوبت اول و 3375نفر نوبت دوم واکسن را نیز دریافت کرده اند.

 
 
 

دکتر "لیلا سلطان پور" افزود: بر اساس جمعیت شهرستان و دستورالعمل دانشگاه در حال حاضر 1 پایگاه تجمیعی در حسینیه سیدالشهدا سروستان، 1مرکز واکسیناسیون در مهارلو و 1مرکز در کوهنجان برپا گردیده است و به صورت روزانه با توجه به موجودی واکسن در حال انجام واکسیناسیون مردم بر اساس اولویتهای اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز می باشد.

 
 
 

او ادامه داد: از زمان شروع واکسیناسیون تا کنون تلاش کرده ایم به محض تحویل واکسن از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اسرع وقت نسبت به تزریق به افراد واجد شرایط توسط تیمهای واکسیناسیون اقدام نماییم، لذا از مردم شهرستان انتظار میرود جهت جلوگیری از ازدحام و پیشگیری از انتقال بیماری ، بر اساس اطلاع رسانی که در گروههای خبری جهت زمان و گروه هدف واکسیناسیون اعلام میگردد مراجعه نمایند.

وی از همشهریان خواست جهت انجام بهتر و سریعتر روند واکسیناسیون در زمان مراجعه با تیم واکسیناسیون همکاری و براساس زمان و نوبتی که انتظامات اعلام میکند مراجعه نمایند تا از اتلاف وقت همشهریان جلوگیری گردد همچنین لازم به ذکر است واکسیناسیون صرفا در زمان اعلام شده انجام میگردد و در روزهای دیگر قابل انجام نیست.

دکتر سلطان پور در پایان تاکید کرد: تزریق واکسن هیچ گونه مصونیت قطعی در برابر ابتلا به بیماری کووید19 ایجاد نمی کند؛ لذا در وضعیت کنونی رعایت پروتکل های بهداشتی برای همه افراد جامعه الزامی است.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/06/02
تعداد بازدید:
67
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal