سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت کارشناسان بهداشت محیط سروستان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم های دهه اول محرم
1400/05/31

کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان به طور مستمر بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم های عزاداری دهه اول محرم نظارت داشتند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست این شبکه گفت: همه ساله ایام سوگواری محرم با حضور عزاداران حسینی در تکایا، مساجد و هیات ها برپا می شود، در این خصوص امسال نیز مانند سال قبل با توجه به اهمیت سلامت عزاداران، رعایت شیوه نامه های بهداشتی همچنین فاصله گذاری اجتماعی در راستای مقابله با بیماری کووید19، دراولویت برگزاری مراسم قرار داشت.

 
 

دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: کارشناسان بهداشت محیط این شبکه به صورت شبانه روزی از اماکن، هیئات و مساجد در سطح شهرستان بازدید و بر اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی هیات های عزاداری نظارت داشته و این کنترل ها از روز اول تا پایان دهه اول ماه محرم ادامه داشت.

 
 

او ادامه داد: با توجه به دستورالعمل ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، برگزاری مراسم های عزاداری در فضای باز با یک سوم ظرفیت با فاصله گذاری از قبل تعیین شده انجام گرفت که پخش هرگونه نذری در تمام مراسم ها ممنوع بود.

وی در پایان زمان برگزاری مراسم را حداکثر دو ساعت اعلام و تصریح کرد: در این مدت استفاده از ماسک بصورت مستمر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در طول مراسم ها الزامی بود که این مهم با نظارت کامل کارشناسان شبکه بهداشت انجام گرفت.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/05/31
تعداد بازدید:
51
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal