سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت مستمر بازرسان بهداشت محیط سروستان بر رعایت پروتکل های بهداشتی
1400/05/03

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمام واحد های صنفی نظارت مستمر دارند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، معاون بهداشت شبکه وضعیت نارنجی و پرخطر شهرستان را حاصل ساده‌انگاری‌ها دانست و گفت: با اعمال محدودیت‌ها و تشدید نظارت‌ها مردم را تشویق به همراهی در رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می نماییم، اگر مردم احساس کنند شرایط عادی است قطعاً با افزایش آمار مبتلایان روبرو خواهیم بود.

 
 

دکتر"لیلا سلطان پور" رعایت پروتکل‌های بهداشتی را موضوع مهمی در کنترل این اپیدمی خواند و افزود: پرهیز از تجمعات، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پیگیری و آموزش به افراد مبتلا و اطرافیان در قطع زنجیره انتقال مؤثر خواهد بود.

 
 

او خاطر نشان کرد: اتاق اصناف، اداره صمت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان با افزایش گشت‌های مشترک و نظارت بر اصناف بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت مستمر داشته و با متخلفان برخورد نمایند.

همچنین وی از مردم خواست ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در صورت مشاهده تخلف های بهداشتی، با سامانه 190 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور تماس بگیرند.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/05/03
تعداد بازدید:
47
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal