سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برگزاری جلسه ماهیانه شورای خیرین تامین سلامت سروستان
1400/04/14
جلسه ماهیانه شورای خیرین تامین سلامت سروستان با حضور نائب رییس مجمع خیرین تامین سلامت فارس در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، نائب رئیس مجمع خیرین تامین سلامت فارس و مسئول امور شهرستان های استان فارس اظهار داشت: عملکرد قوی و اقدامات قابل تقدیر شورای خیرین تامین سلامت سروستان در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان چه در زمینه عمرانی و چه در سایر زمینه ها از جمله؛ تامین تجهیزات پزشکی و تامین غذا و داروی بیماران نیازمند و سایر مؤلفه های خدماتی ستودنی است.
 
 
 
دکتر"اسکندری" افزود: جایگاه بسیار قوی و نتایج عملکرد شورای خیرین تامین سلامت سروستان طی 10 سال گذشته در بین مردم و مسئولین شهرستان و استان، این شورا را تبدیل به یک شورای سیاست گذاری قوی کرده که این مهم باعث افتخار مجمع خیرین استان فارس است.
 
او همچنین در ادامه سخنان خویش با اشاره به اهمیت مساله بهداشت و اولویت آن نسبت به مساله درمان در امر پیشگیری از بیماری ها، اظهار داشت: انتظار داریم شوراهای محترم خیرین سلامت همه شهرستان ها تلاش بیشتری در جهت تقویت و توسعه خدمات بهداشتی داشته باشند و این مساله را در اولویت فعالیت های خویش قرار دهند.
نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/14
تعداد بازدید:
72
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal