سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
برگزاری وبینار آموزشی پیشگیری از اعتیاد در سروستان
1400/04/12

وبینار آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته ملی مبارزه با مواد مخدر با تدریس کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان سروستان برگزار شد.

 
 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، کارشناس واحد سلامت روان شبکه گفت: یکی از معضلات رفتاری جوانان که در واقع نوعی بیماری اجتماعی است، اعتیاد به مواد مخدر است که پیامدهای وخیمی را در پی دارد بنابراین از مهم ترین مباحث کمک کننده در این برنامه، شیوع و گسترش مواد اعتیاد آور، باورهای غلط در حوزه اعتیاد، روش های خود مراقبتی در مقابل ابتلا به اعتیاد و خانواده سالم و مهارت های زندگی است که تلاش می شود به طور خلاصه مطرح گردد.

"صدیقه عدالتی" افزود: برای پیشگیری از اعتیاد در جوانان و به ویژه نوجوانان، باید بدانیم که چه عوامل فردی،خانوادگی و اجتماعی باعث ایجاد گرایش این قشر به اعتیاد می شود که از عوامل مهم جذب این افراد به مواد مخدر می توان به کمبود محبت در خانواده، تبعیض بین اعضای خانواده، محدود کردن فرزندان، افراط در محبت کردن، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، فقر آگاهی، ستیز خانواده اشاره کرد و با کسب آگاهی از این عوامل پیشگیری کرد.

همچنین او ادامه داد: این برنامه با همکاری کتابخانه های عمومی، بهزیستی و اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان به مناسبت هفته ملی مبارزه با مواد مخدر انجام شد.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/12
تعداد بازدید:
64
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal