سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
اطلاعیه مهم شبکه بهداشت و درمان سروستان در خصوص شیوع کرونای برزیلی افریقایی در شهرستان
1400/04/05

اطلاعیه مهم شبکه بهداشت و درمان سروستان در خصوص شیوع کرونای برزیلی افریقایی در شهرستان

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، سرپرست شبکه گفت: در پی اعلام وجود سویه برزیلی آفریقایی کرونا در شهرستان سروستان، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، به اطلاع عموم همشهریان عزیز می رساند، پس از تشخیص این سویه در یکی از شهروندان، رهگیری افرادی که با ایشان در تماس بودند انجام شد و صرفا یکی از اعضای خانواده ایشان مبتلا به کرونا بودند و اقدام لازم کنترلی در این خصوص انجام شده است.

 

دکتر"فاطمه عزیزی" افزود: با توجه به اینکه فرد مبتلا به دلیل تماس با فردی که به محیط های آلوده به کرونای برزیلی آفریقایی تردد داشته، به بیماری مبتلا شده است، از همه همشهریان عزیز تقاضا داریم از تردد غیرضرور به شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی و درگیر با کرونای برزیلی آفریقایی جدا خودداری نمایند.

او از شهروندان خواست که توجه داشته باشند، هرچند کادر بهداشت و درمان شهرستان تمام تلاش خود را جهت کنترل شیوع این ویروس انجام می دهد، ولی قطعا دوری از عادی انگاری و رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله: رعایت فاصله گذاری فیزیکی، کاهش دورهمی های دوستانه و خانوادگی، ماندن در خانه و کاهش ترددها و زدن ماسک، جهت عبور از این سویه نیز بسیار ضروری است.

لازم به ذکر است، اعلام وجود سویه های جدید کرونا، توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بر اساس صلاحدید آن دانشگاه انجام می شود.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/04/05
تعداد بازدید:
129
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal