سال 99، جَهشِ تولید
نوع خط:
رنگ: انتخاب رنگ
+
لغو تغییرات
-
×
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
شبکه بهداشت و درمان سروستان
نظارت کارشناسان بهداشت محیط سروستان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی
1400/03/26

بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان سروستان بر رعایت دستوالعمل های پیشگیری از شیوع کرونا، در ستاد های انتخاباتی سطح شهر نظارت دارند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سروستان، مسوول واحد بهداشت محیط شبکه گفت: بدون شک برگزاری باشکوه انتخابات و تشویق جهت حضور و مشارکت آحاد مردم امری لازم و اجتناب ناپذیر است اما در شرایط کرونایی در مسیر انجام این مهم، رعایت پروتکل های بهداشتی ضروریست و بر همین اساس پروتکل های بهداشتی انتخابات 1400 بر اساس مصوبات جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به منظور حفظ سلامتی مردم به همه مراکز ابلاغ شده است.

 
 

مهندس "مهناز بنگری" حفظ سلامت مردم و مسوولان شعب ها را از مهم ترین اولویت کارکنان حوزه سلامت دانست و افزود: هیچ خدمتی بالاتر از توجه به سلامت مردم نیست و اولویت در تبلیغات نامزدها در فضای باز و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و گندزدایی محیط است همچنین هرگونه پذیرایی و توزیع اقلام تبلیغاتی توسط نامزدهای انتخاباتی و هواداران آن ها ممنوع است.

 
 

همچنین او از کاندیدها خواست بیشتر از طریق فضای مجازی برای تبلیغات خود استفاده و نظارت ها به صورت مکرر انجام گیرد تا خطری متوجه سلامت مردم نشود.

نمایش فیلم
تاریخ:
1400/03/26
تعداد بازدید:
73
نویسنده:
میرزائیان
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal